Dubai Vize Başvurusu

Dubai Vizesi Hakkında Herşey

Dubai Vize Başvurusu

Dubai Vize Başvurusu

Dubai Vize Başvurusu

Dubai Vizesi Başvurusu, Mart ayından bu yana Covid-19 salgını dolayısıyla askıya alınan Dubai vizesi başvuruları 28/06/2020 tarihi itibariyle tekrar kabul edilmeye başlanmıştır. Bu doğrultuda yolcularımız online Dubai vize işlemlerini tekrar gerçekleştirebileceklerdir.

Birleşik Arap Emirlikleri ve Türkiye Cumhuriyeti arasındaki uçuş seferlerinin tekrar başlayacağının duyurulması akabinde Dubai Konsolosluğu vize işlemlerinin ek prosedürlerle covid-19 önlemleri kapsamında yapılabileceği belirtilmiştir. Daha önceki başvurularda talep edilen belgelere ek olarak başvuru esnasında seyahat sağlık sigortası sunulması zorunluluğu getirilmiştir.

Birleşik Arap Emirlikleri vizeleri ülkeye giriş yapılan tarih itibariyle 60 gün geçerlidir. Bu yüzden  yeni dönem başvurularında ülkeye giriş tarihinden başlamak üzere en az 60 günlük sigorta poliçesi sunulması zorunlu hale getirilmiştir. Vize başvuruları için talep edilmemesine rağmen ülkeye giriş yapmadan en fazla 96 saat önce yapılmış PCR negatif testinin beraberinizde bulundurulması gerekmektedir.  Test yapılmadıysa ülkeye giriş esnasında Dubai havalimanında da yapılabilmektedir. Uçuş kısıtlamaları hakkında detaylı bilgi almak için bilet alacağınız havayolunun ilgili duyurusunu incelemeniz tavsiye edilmektedir.

Dubai Vize Başvurusu Nasıl Yapılır

Dubai vize başvurusu Birleşik Arap Emirlikleri Göç İdaresine akredite kurumlar, havayolu şirketleri ve turizm firmaları üzerinden yapılabilmektedir. Bireysel başvurular göç idaresi tarafından kabul edilmemektedir. Başvuruda bulunmak için DataGlobal müşteri temsilcisinden mail olarak talep edeceğiniz Dubai vizesi için gerekli evraklar listesini taratıp mail yanıtlaması yapabilirsiniz. Başvurunuzun işleme girmesi akabinde online vizeniz ortalama 3 iş günü içerisinde tarafınıza iletilmektedir.

Firmamız vasıtasıyla yapabileceğiniz Dubai vizesi başvuru tipleri aşağıda belirtildiği şekildedir. Dubai vize ücreti 2020 isimli makalemizden ise güncel fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Dubai Vize Başvuru Formu

Dubai vize başvuru formu online olarak Birleşik Arap Emirlikleri Göç İdaresi web sitesi üzerinden doldurulmaktadır. Online formlar müşteri temsilcilerimiz tarafından doldurulduğu için Türk vatandaşlarından başvuru evrakları ile ilgili olarak form talep edilmemektedir. Fakat Türkiye’de ikamet etmekte olan yabancı uyruklu kişilerin başvurularında aile bilgileri de sorulduğu için ikamet izni veya çalışma izinlerine ilaveten aile bilgileri formu da talep edilmektedir.

dataglobal_vize_basvuru_hizmetleri

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x