İrlanda Vizesi

Vize Başvuru İşlemleri

DataGlobal İrlanda Vize Servisine Hoşgeldiniz.

İrlanda konsolosluk veya büyükelçilik birimlerine yapılacak olan vize başvurularında yetkili olan DataGlobal vize servisinin deneyimli müşteri temsilcileri seyahat türüne ve başvuru sahibinin mesleki durumuna göre başvuru evraklarını belirler. Ardından vize randevusu istenilen tarihte adınıza alınır, vize başvuru süreci başlatılır ve süreç başından sonuna kadar takip edilir. Böylelikle vize başvuru sürecinde ortaya çıkabilecek sorunlar en sağlıklı şekilde çözümlenir. En doğru biçimde vize başvurunuzu yapmak için Dataglobal çağrı merkezini arayabilirsiniz.

İrlanda Vizesi

İrlanda turistik, ticari, aile ziyaret veya transit amaçlı seyahat etmek isteyen bordo pasaport(umuma mahsus), gri pasaport(hizmet pasaportu), siyah pasaport (diplomatik) ve yeşil pasaport(hususi pasaport) sahipleri İrlanda vizesi almak zorundadır. İrlanda vize başvuruları ilgili vize randevu biriminin online randevu sitemine kayıt olarak yapılmaktadır. Ardından seyahat amacınıza ve mesleki statünüze göre konsolosluk tarafından istenilen evraklarla başvuru yapılmaktadır. İrlanda'ya, İngiltere vizesi ile seyahat edilebilmektedir.

İrlanda Turistik Vize

İrlanda'da yapılacak olan turistik amaçlı seyahatlerde alınması gereken vize türüdür. Online randevu sistemi üzerinden randevu alınarak mesleki durumunuza göre turistik vize için gerekli evraklar ile başvuru yapılması gerekmektedir. Başvuru sürecini en doğru şekilde başlatmak için web sitemizden turistik vize sayfasına geçiş yaparak online randevu, online başvuru formu ve başvuru süreci ile ilgili detaylara ulaşabilirsiniz. Dilerseniz online destek hattını arayıp turistik vize süreci ile ilgili detaylı destek alabilirsiniz.

İrlanda Ticari Vize

İrlanda'da ticari faaliyetlerde bulunmak isteyen işveren veya çalışan T.C pasaport sahiplerinin vize başvurusu yapması gerekmektedir. Online randevu sistemi üzerinden uygun tarihte randevu alınması gerekmektedir. Ardından ticari amaçlı vize başvuru formu eksiksiz bir şekilde doldurularak konsolosluk tarafından gerekli evraklar ile başvuru süreci başlatılmaktadır. Başvuru sürecini en doğru şekilde başlatmak için ticari vize sayfasına geçiş yaparak online randevu, online başvuru formu ve başvuru süreci ile ilgili detaylara ulaşabilirsiniz. Dilerseniz online destek hattını arayıp ticari vize süreci ile ilgili detaylı destek alabilirsiniz.

İrlanda Aile Ziyaret Vizesi

İrlanda'da aile ziyareti faaliyetlerinde bulunmak isteyen T.C pasaport sahiplerinin vize başvurusu yapması gerekmektedir. Online randevu sistemi üzerinden uygun tarihte randevu alınması gerekmektedir. Ardından ziyaret amaçlı vize başvuru formu eksiksiz bir şekilde doldurularak konsolosluk tarafından gerekli evraklar ve alınan davetiye ile başvuru süreci başlatılmaktadır. Başvuru sürecini en doğru şekilde başlatmak için ilgili vize sayfasına geçiş yaparak online randevu, online başvuru formu ve başvuru süreci ile ilgili detaylara ulaşabilirsiniz. Dilerseniz online destek hattını arayıp aile ziyaret vize süreci ile ilgili detaylı destek alabilirsiniz.

Add comment