İsrail Aile Arkadaş Ziyaret Vizesi

Aile Arkadaş Ziyaret Vizesi Başvuru Bilgileri

İsrail Aile/Arkadaş Ziyaret Vize Başvurusu

İsrail’de aile/arkadaş ziyaret vize başvurusu ilgili konsolosluk birimlerinin mesleki durumunuza göre belirlediği koşullara göre davetiye ile alınmaktadır. Türkiye çapında İsrail vize başvuruları konsolosluk birimlerinin üzerinden yapılmaktadır. Konsolosluk birimlerinin belirlediği şahsi evraklar ve davet eden kişiden istenen evraklar ile başvuru yapılması gerekmektedir. Başvuru için konsolosluk tarafından istenilen evrakları görüntülemek ve başvuru formlarını incelemek için ilgili sekmelere geçiş yapınız.

İsrail vize başvurularının sonuçlanma süresi ortalama 7 – 15 işgünüdür ancak bu süre konsolosluğun yoğunluk durumuna göre uzayıp kısalabilmektedir.Bu yüzden seyahat planlarınızın aksamaması için başvurunuzu seyahat başlangıç süresinden en az 1 ay öncesinden yapmanız gerekmektedir.

İsrail ticari vize başvurunuzu en doğru şekilde yapmak ve kolayca sürecin takibini sağlamak için destek hattımızı arayarak başvuru işlemleri, randevu ve vize harç ücretleri ile ilgili detaylı bilgileri alabilirsiniz.

İsrail Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi Gerekli Evraklar

 1. Pasaportunuz
 2. 2 Adet Fotoğraf
 3. Kimlik Fotokopisi ve tam Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği
 4. Aile ve güncel adres bilgilerini içeren tam vukuatlı nüfus kayıt örneği kimlik fotokopisi ile birlikte sunulur.
 5. Vize Talep Dilekçesi
 6. Davetiye (İsrail’de sizi davet eden yakınınızdan davetiye ile birlikte adres, iletişim, İsrail pasaportu ve kimlik fotokopisini talep ediniz.)
 7. SGK İşe Giriş Bildirgesi ve Hizmet Dökümü
 8. Güncel Şirket Evrakları (Faaliyet belgesi, sicil gazetesi, vergi levhası ve imza sirküleri İsrail vize başvurusunda ibraz edilmesi gerekmektedir.)
 9. Maaş Dökümü (Son 3 aya ait maaş bordrolarınız şirket yetkilisinin ıslak imzasını ve kaşesini içerir.)
 10. Banka Hesap Özeti (Banka hesap özetiniz son 3 aya ait olmalıdır. En a 4000 TL bakiye yeterli olacaktır ancak seyahatinizi süresine göre bankada bulunması talep edilen miktar değişebilmektedir.)
 11. Emekli kartı (Bu evrak sadece emekliler için geçerlidir ve ilgili kurumda temin edilmelidir.)
 12. Görev Kimlik Kartı (Devlet memuru olarak çalışanların çalıştıkları kurumdan temin edecekleri evraktır. Yeşil pasaportlu devlet memurları İsrail vize başvurularında 90 güne kadar vizeden muaftırlar)

İsrail Aile Ziyaret Vizesi Başvuru Formları

İsrail’e ziyaret amaçlı olarak yapılacak seyahatlerde almanız gereken vize ile ilgili form aşağıdadır. İsrail vize başvuru formunu eksiksiz doldurup iletmeniz gerekmektedir.

 İsrail Ziyaret Vizesi Başvuru Formu

Formu indirmek için:

1. Form linkine tıklayınız.
2. Form açıldığında, formu bilgisayarınıza kaydediniz.

YA DA
1. Gereken linkin üzerinde farenizin sağ tuşuna basın.
2. Açılan listeden Hedefi Farklı Kaydet seçiniz
3. Formu bilgisayarınıza kaydedin.

Lütfen Dikkat:
Form PDF formatındadır.
Bu formu görüntülemek ve indirmek için Adobe Acrobat Reader’a ihtiyacınız olacaktır.

Add comment