Nijerya Turistik Vize

Turistik Vize Başvuru Bilgileri

Nijerya Turistik Vize Başvurusu

Nijerya turistik vize başvurusu ilgili konsolosluk birimlerinin belirlediği koşullara göre alınmaktadır. Türkiye çapında Nijerya vize başvuruları mesleki durumunuza göre konsolosluk birimlerinin üzerinden yapılmaktadır. Başvuru için konsolosluk tarafından istenilen evrakları görüntülemek ve başvuru formlarını incelemek için ilgili sekmelere geçiş yapınız.

Nijerya vize başvurularının sonuçlanma süresi ortalama 10 ila 15 iş günüdür ancak bu süre konsolosluğun yoğunluk durumuna göre uzayıp kısalabilmektedir. Bu yüzden seyahat planlarınızın aksamaması için başvurunuzu seyahat başlangıç süresinden en az 1 ay öncesinden yapmanız gerekmektedir.

Nijerya turistik vize başvurunuzu en doğru şekilde yapmak ve kolayca sürecin takibini sağlamak için destek hattımızı arayarak başvuru işlemleri, randevu ve vize harç ücretleri ile ilgili detaylı bilgileri alabilirsiniz.

Nijer Turistik Vizesi Gerekli Evraklar

  • Pasaport (seyahat sonrası en az 6 ay geçerli)
  • İngilizce şirket yazısı (kaşe ve ıslak imzalı, konsolosluğa hitaben hazırlanacak dilekçede seyahat amacı belirtilmelidir.)
  • Kimlik fotokopisi
  • Sarı Humma aşı kartı fotokopisi
  • Şahsi banka hesap dökümü (son 3 aylık en az 5000 TL bakiyeli)
  • Otel rezervasyon onay belgesi

Önemli Not:

Evraklara ait detaylar güncellenebilmektedir. Evrak detayları hakkında bilgi için lütfen Dataglobal çağrı merkezini arayınız.

Nijerya Turistik Vize Başvuru Formları

Nijerya’ya turistik amaçlı olarak yapılacak ziyaretlerde doldurmanız gereken vize ile ilgili form aşağıdadır. Turistik vize başvuru formunu eksiksiz doldurup iletmeniz gerekmektedir.

 Nijerya Turistik Vize Başvuru Formu

Formu indirmek için:

1. Form linkine tıklayınız.
2. Form açıldığında, formu bilgisayarınıza kaydediniz.

YA DA
1. Gereken linkin üzerinde farenizin sağ tuşuna basın.
2. Açılan listeden Hedefi Farklı Kaydet seçiniz
3. Formu bilgisayarınıza kaydedin.

Lütfen Dikkat:
Form PDF formatındadır.
Bu formu görüntülemek ve indirmek için Adobe Acrobat Reader’a ihtiyacınız olacaktır.

Adobe Acrobat Reader İndir

Add comment