Senegal Ticari Vize

Ticari Vize Başvuru Bilgileri

Senegal Ticari Vize Başvurusu

Senegal ticari vize başvurusu ilgili konsolosluk birimlerinin belirlediği koşullara göre alınmaktadır. Türkiye çapında Senegal vize başvuruları mesleki durumunuza göre konsolosluk birimlerinin üzerinden yapılmaktadır. Başvuru için konsolosluk tarafından istenilen evrakları görüntülemek ve başvuru formlarını incelemek için ilgili sekmelere geçiş yapınız.

Senegal vize başvurularının sonuçlanma süresi ortalama 3 iş günüdür ancak bu süre konsolosluğun yoğunluk durumuna göre uzayıp kısalabilmektedir. Bu yüzden seyahat planlarınızın aksamaması için başvurunuzu seyahat başlangıç süresinden en az 1 ay öncesinden yapmanız gerekmektedir.

Senegal ticari vize başvurunuzu en doğru şekilde yapmak ve kolayca sürecin takibini sağlamak için destek hattımızı arayarak başvuru işlemleri, randevu ve vize harç ücretleri ile ilgili detaylı bilgileri alabilirsiniz.

Senegal Ticari Vizesi Gerekli Evraklar

1- Pasaport
2- 2 adet biyometrik fotoğraf
3- Kimlik fotokopisi
4- Pasaport
5- Uçak bileti rezervasyonu
6- Ticari amaçlı seyahatler için İngilizce veya Fransızca hazırlanmış Senegal şirketinden alınmış davetiye yazısı fotokopisi
7- Turistik amaçlı gidiyor ise otel rezervasyonu
8- Şirketin banka hesap dökümü (son 3 aylık en az 4000 TL bakiyesi olan bankadan kaşeli, ıslak imzalı ve banka imz sirküleri ile birlikte alınmalıdır.
9- Sarı humma aşı kartı fotokopisi
10- İngilizce işyeri yazısı (şirketin antetli kağıdına Konsolosluğa hitabe yazılacak dilekçede seyahatin tarihleri, amacı ve sponsoru belirtilmelidir. belge kaşe ve ıslak imzalı olmalı)

Senegal Ticari Vize Başvuru Formları

Senegal’e ticari amaçlı olarak yapılacak ziyaretlerde doldurmanız gereken vize ile ilgili form aşağıdadır. Ticari vize başvuru formunu eksiksiz doldurup iletmeniz gerekmektedir.

 Senegal Ticari Vize Başvuru Formu

Formu indirmek için:

1. Form linkine tıklayınız.
2. Form açıldığında, formu bilgisayarınıza kaydediniz.

YA DA
1. Gereken linkin üzerinde farenizin sağ tuşuna basın.
2. Açılan listeden Hedefi Farklı Kaydet seçiniz
3. Formu bilgisayarınıza kaydedin.

Lütfen Dikkat:
Form PDF formatındadır.
Bu formu görüntülemek ve indirmek için Adobe Acrobat Reader’a ihtiyacınız olacaktır.

Adobe Acrobat Reader İndir

Add comment