Yeni Zelanda Vizesi

Vize Başvuru İşlemleri

DataGlobal Yeni Zelanda Vize Servisine Hoşgeldiniz.

Yeni Zelanda konsolosluk veya büyükelçilik birimlerine yapılacak olan vize başvurularında yetkili olan DataGlobal vize servisinin deneyimli müşteri temsilcileri seyahat türüne ve başvuru sahibinin mesleki durumuna göre başvuru evraklarını belirler. Ardından vize randevusu istenilen tarihte adınıza alınır, vize başvuru süreci başlatılır ve süreç başından sonuna kadar takip edilir. Böylelikle vize başvuru sürecinde ortaya çıkabilecek sorunlar en sağlıklı şekilde çözümlenir. En doğru biçimde vize başvurunuzu yapmak için Dataglobal çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Yeni Zelanda Vizesi

Yeni Zelanda’ya turistik, ticari, aile ziyaret veya öğrenci eğitim amacıyla seyahat etmek isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının Yeni Zelanda’ya vizesi almak zorundadır. Yeni Zelanda’ya vize başvuruları ilgili vize randevu biriminin online randevu sitemine üzerinden kayıt alınarak yapılmaktadır. Ardından seyahat amacınıza ve mesleki statünüze göre konsolosluk tarafından istenilen evraklarla sisteme başvuru yapılması gerekir. Yeni Zelanda tüm T.C. pasaport sahiplerinden, pasaport türüne bakılmaksızın vize talep etmektedir.

Turistik Vize

Yeni Zelanda'ya yapılacak olan turistik amaçlı seyahatlerde alınması gereken vize türüdür. Online randevu sistemi üzerinden randevu alınarak mesleki durumunuza göre turistik vize için gerekli evraklar ile başvuru yapılması gerekmektedir. Başvuru sürecini en doğru şekilde başlatmak için web sitemizden turistik vize sayfasına geçiş yaparak online randevu, online başvuru formu ve başvuru süreci ile ilgili detaylara ulaşabilirsiniz. Dilerseniz online destek hattını arayıp turistik vize süreci ile ilgili detaylı destek alabilirsiniz.

Ticari Vize

Yeni Zelanda’da ticari faaliyetlerde bulunmak isteyen T.C pasaport sahiplerinin vize başvurusu yapması gerekmektedir. Online randevu sistemi üzerinden uygun tarihte randevu alınması gerekmektedir. Ardından ticari amaçlı vize başvuru formu eksiksiz bir şekilde doldurularak konsolosluk tarafından gerekli evraklar ile başvuru süreci başlatılmaktadır. Başvuru sürecini en doğru şekilde başlatmak için ticari vize sayfasına geçiş yaparak online randevu, online başvuru formu ve başvuru süreci ile ilgili detaylara ulaşabilirsiniz. Dilerseniz online destek hattını arayıp ticari vize süreci ile ilgili detaylı destek alabilirsiniz.

Öğrenci Eğitim Vizesi

Yeni Zelanda’da eğitim amacıyla ziyarette bulunmak isteyen öğrencilerin vize başvurusu yapması gerekmektedir. Online randevu sistemi üzerinden uygun tarihte randevu alınmalıdır. Ardından eğitim amaçlı vize başvuru formu eksiksiz bir şekilde doldurularak konsolosluk tarafından gerekli evraklar ile başvuru süreci başlatılmaktadır. Başvuru sürecini en doğru şekilde başlatmak için aile ziyaret vize sayfasına geçiş yaparak online randevu, online başvuru formu ve başvuru süreci ile ilgili detaylara ulaşabilirsiniz. Dilerseniz online destek hattını arayıp tıbbi amaçlı tedavi vize süreci ile ilgili detaylı destek alabilirsiniz.

Add comment