Pegasus Dubai Vizesi

Dubai Vize Başvuru Bilgileri

Pegasus Dubai Vizesi

Pegasus Dubai Vizesi, Dubai vizesine birçok akredite olmuş firma ile başvuru yapılabilen bir vize türüdür. Türk Pasaportuna sahip kişiler istekleri doğrultusunda konsolosluk üzerinden de Dubai vizesine şahsen başvuru yapabilirler ancak konsolosluk üzerinden başvuru işlemleri daha uzun sürmektedir. Pegasus Hava Yollarından bilet alan yolcular, firmamız üzerinden Dubai vizesine başvuru yapabilirler. Tüm vize işlemlerinizi DataGlobal Vize Başvuru Hizmetleri olarak sizin yerinize takip etmekteyiz. Üstelik online sistem üzerinden yapılan Dubai e-vize işlemleri de oldukça kısa bir süreçte yapılabilmektedir.

Pegasus Hava yollarından bilet alan yolcuların vize işlemleri, başvuracakları vize tipine göre ücretlendirmeleri değişmektedir. Güncel Dubai vize ücretlerine bu yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Pegasus Hava yollarından alınan uçak bileti ile alınabilecek Dubai vize çeşitleri şu şekildedir. 30 gün tek girişli Dubai vizesi, 90 gün tek girişli Dubai vizesi, 30 gün çok girişli Dubai vizesi, 90 gün çok girişli Dubai vize türleridir. Eğer tek girişli vize türleri seçildiği takdir de ülkeden erken çıkış yapıldığında, vize süreniz olsa bile ülkeye tekrar giriş yapamazsınız. Birde vize süreniz dolmasına rağmen ülkeden çıkış yapmadıysanız 3000 $ para cezası kesilmektedir.

pegasus-dubai-vize-basvurusu

Pegasus Dubai Vize Başvuru İşlemleri Nasıl Yapılır?

Şirketimiz aracılığı ile yapılan Dubai vize işlemi, başvuru yapıldıktan sonra 72 saat içerisinde sonuçlanmaktadır. Dubai vizesinde uçak bileti ve otel rezervasyonu gibi ekstra evraklar sunmak vizenin onay sürecine herhangi bir etki etmemektedir. DataGlobal Vize Başvuru Hizmetleri aracılığı ile alınan Dubai vizeleri e-vize olma özelliği taşımaktadır. Vizeniz onaylandıktan sonra mail adresinize barkotlu olarak Dubai e-vizeniz yönlendirilecektir. Seyahatiniz için sadece bu evrakın çıktısını almanız yetecektir.

Pegasus Dubai Vizesi İçin Gerekli Evraklar

DataGlobal Vize Başvuru Hizmetleri üzerinden yapılacak vize işlemlerinde gerekli evraklar e-mail ya da kargo ile ofisimize gönderilmektedir. Evraklar doğru ve eksiksiz gönderildiğinde, yolcu ile ayrıca bir görüşme talep etmemektedir. Dubai vize başvurusu için başvuru yapan kişiden istenen evraklar ise, pasaport, Biyometrik fotoğraf, kimlik fotokopisi ve vize başvuru formudur.

Pasaportun geçerlilik süresi en az 6 ay olmalıdır. Bu şartı sağlayan pasaportun ilk sayfası olan fotoğraflı ana sayfasının renkli olarak taranmış hali istenmektedir. Tarama yapılamayan durumlarda pasaportun ilk sayfasının karşıdan kaliteli telefon görüntüsü de kabul edilmektedir. Biyometrik fotoğrafların en az 3 ay önce çekilmiş olması lazımdır. Son olarak ise nüfus cüzdanının önlü arkalı fotokopisi gerekmektedir. Saymış olduğumuz bu belgeleri info@dataglobal.com.tr mail adresine göndermeniz yeterli olacaktır.

dataglobal_vize_basvuru_hizmetleri