Meksika Vizesi

Vize Başvuru İşlemleri

DataGlobal Meksika Vize Servisine Hoşgeldiniz.

Meksika konsolosluk veya büyükelçilik birimlerine yapılacak olan vize başvurularında yetkili olan DataGlobal vize servisinin deneyimli müşteri temsilcileri seyahat türüne ve başvuru sahibinin mesleki durumuna göre başvuru evraklarını belirler. Ardından vize randevusu istenilen tarihte adınıza alınır, vize başvuru süreci başlatılır ve süreç başından sonuna kadar takip edilir. Böylelikle vize başvuru sürecinde ortaya çıkabilecek sorunlar en sağlıklı şekilde çözümlenir. En doğru biçimde vize başvurunuzu yapmak için Dataglobal çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Meksika Vize Başvurusu

Meksika’ya turistik ve ticari amaçlı seyahat etmek isteyen T.C. Bordo Pasaport (Umuma Mahsus), T.C. Gri Pasaport (Hizmet) ve T.C. Yeşil Pasaport (Hususi) sahibi kişiler vize başvurusu yapmalıdırlar. T.C. Diplomatik pasaport sahipleri 90 güne kadar Meksika vizesinden muaf tutulmaktadır. Meksika vize başvurusu elektronik olarak online yöntemlerle yapılmaktadır. Vize başvuruları Meksika Konsolosluğu tarafından değerlendirilir ve onaylanır ancak işlemler aracı danışmanlık firmaları ile hızla gerçekleştirilebilmektedir. Online başvuru formunun dikkatle doldurulması gerekmektedir. Bu şekilde yapılan başvuru sırasında yapılacak bir hata vize reddine sebebiyet verebilmektedir. Meksika vizesi başvurularında bölge ayrımı olmadığından başvurunuzu Türkiye’nin her yerinden Dataglobal danışmanlığında yapabilirsiniz.

Meksika Turistik Vize

Meksika'da turistik amaçlı ziyaret faaliyetlerinde bulunmak isteyen Bordo pasaport, Yeşil Pasaport ve Gri pasaport sahibi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının alması gereken vize türüdür. Online başvuru sistemi ile başvuru yapılarak durumunuza uygun turistik vize için gerekli evraklar ile başvuru yapılması gerekmektedir. Başvuru sürecini en doğru şekilde başlatmak için web sitemizden turistik vize sayfasına geçiş yaparak randevu, başvuru formu ve başvuru süreci ile ilgili detaylara ulaşabilirsiniz. Dilerseniz online destek hattını arayıp turistik vize süreci ile ilgili detaylı destek alabilirsiniz.

Meksika Ticari Vize

Meksika'da ticari faaliyetlerinde bulunmak isteyen Bordo pasaport, Yeşil Pasaport ve Gri pasaport sahibi şirket sahipleri veya çalışanların alması gereken vize türüdür. Online randevu sistemi üzerinden randevu alınarak mesleki durumunuza göre ticari vize için gerekli evraklar ile ilgili konsolosluk birimlerine başvuru yapılması gerekmektedir. Başvuru sürecini en doğru şekilde başlatmak için web sitemizden ticari vize sayfasına geçiş yaparak randevu, başvuru formu ve başvuru süreci ile ilgili detaylara ulaşabilirsiniz. Dilerseniz online destek hattını arayıp ticari vize süreci ile ilgili detaylı destek alabilirsiniz.

Add comment