Meksika Ticari Vize

Ticari Vize Başvuru Bilgileri

Meksika Ticari Vize Başvurusu

Meksika ticari vize başvurusu ilgili konsolosluk birimlerinin belirlediği koşullara göre alınmaktadır. Türkiye çapında Meksika vize başvuruları konsolosluk birimlerinin yetkilendirdiği kurum üzerinden yapılmaktadır. Bu kurum üzerinden randevu alınarak vize başvuru sahibinin durumuna göre konsolosluk birimlerinin belirlediği evraklar ile başvuru yapılması gerekmektedir. Vize başvuru sahiplerinin işlemleri tamamlayabilmesi için ilgili birimlere parmak izi beyan etmesi gerekmektedir. Başvuru için konsolosluk tarafından istenilen evrakları görüntülemek ve başvuru formlarını incelemek için ilgili sekmelere geçiş yapınız.

Meksika vize başvurularının sonuçlanma süresi ortalama 3 günde tamamlanmaktadır. Bu yüzden seyahat planlarınızın aksamaması için başvurunuzu seyahat başlangıç süresinden en az 10 gün öncesinden yapmanız gerekmektedir.

Meksika ticari vize başvurunuzu en doğru şekilde yapmak ve kolayca sürecin takibini sağlamak için destek hattımızı arayarak başvuru işlemleri, randevu ve vize harç ücretleri ile ilgili detaylı bilgileri alabilirsiniz.

Meksika Ticari Vizesi Gereken Evraklar

1- Meksika Vizesi Bilgi Formu

2- Nüfus cüzdanının taranmış hali

3- Pasaport (Kimlik bilgi sayfasının renkli taranmış hali)

4- 1 adet vesikalık fotoğraf (yeni, arka fonu beyaz ,taranmış hali)

Önemli Not:

Meksika ticari vize başvurusu online olarak yapıldı için gerekli belgelerin taranmış hallerinin okunaklı olması gerekmektedir. Meksika vizesi bilgi formu hakkında detaylı bilgi için lütfen Dataglobal çağrı merkezini arayınız.

Meksika Ticari Vizesi Başvuru Formu

Meksika’ya ticari olarak yapılacak olan ziyaretlerde doldurulması gereken vize ile ilgili formlar aşağıdadır. Ticari vize başvuru formunu eksiksiz doldurup iletmeniz gerekmektedir.

 Meksika Vize Başvuru Formu

Formu indirmek için:

1. Form linkine tıklayınız.
2. Form açıldığında, formu bilgisayarınıza kaydediniz.

YA DA
1. Gereken linkin üzerinde farenizin sağ tuşuna basın.
2. Açılan listeden Hedefi Farklı Kaydet seçiniz
3. Formu bilgisayarınıza kaydedin.

Lütfen Dikkat:
Form PDF formatındadır.
Bu formu görüntülemek ve indirmek için Adobe Acrobat Reader’a ihtiyacınız olacaktır.

Add comment