Hindistan Vizesi

Vize Başvuru İşlemleri

DataGlobal Hindistan Vize Servisine Hoşgeldiniz.

Hindistan konsolosluk veya büyükelçilik birimlerine yapılacak olan vize başvurularında yetkili olan DataGlobal vize servisinin deneyimli müşteri temsilcileri seyahat türüne ve başvuru sahibinin mesleki durumuna göre başvuru evraklarını belirler. Ardından vize randevusu istenilen tarihte adınıza alınır, vize başvuru süreci başlatılır ve süreç başından sonuna kadar takip edilir. Böylelikle vize başvuru sürecinde ortaya çıkabilecek sorunlar en sağlıklı şekilde çözümlenir. En doğru biçimde vize başvurunuzu yapmak için Dataglobal çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Hindistan Vizesi

Hindistan turistik veya ticari amaçlı seyahat etmek isteyen bordo pasaport(umuma mahsus), gri pasaport(hizmet pasaportu), yeşil pasaport(hususi pasaport) sahipleri Hindistan vizesi almak zorundadır. Diplomatik pasaport sahipleri vizeden muaftır. Hindistan vize başvuruları ilgili konsolosluk vize biriminin online randevu sitemine kayıt olarak yapılmaktadır. Ardından seyahat amacınıza ve mesleki statünüze göre konsolosluk tarafından istenilen evraklarla başvuru yapılmaktadır.

Hindistan Turistik Vize

Hindistan'da yapılacak olan turistik amaçlı seyahatlerde alınması gereken vize türüdür.  Online randevu sistemi üzerinden randevu alınarak mesleki durumunuza göre turistik vize için gerekli evraklar ile başvuru yapılması gerekmektedir. Başvuru sürecini en doğru şekilde başlatmak için web sitemizden turistik vize sayfasına geçiş yaparak online randevu, online başvuru formu ve başvuru süreci ile ilgili detaylara ulaşabilirsiniz. Dilerseniz online destek hattını arayıp turistik vize süreci ile ilgili detaylı destek alabilirsiniz.

Hindistan Ticari Vize

Hindistan'da ticari faaliyetlerde bulunmak isteyen Türkiye Cumhuriyeti pasaport sahiplerinin vize başvurusu yapması gerekmektedir. Online randevu sistemi üzerinden uygun tarihte randevu alınması gerekmektedir. Ardından ticari amaçlı vize başvuru formu eksiksiz bir şekilde doldurularak konsolosluk tarafından gerekli evraklar ile başvuru süreci başlatılmaktadır.  Başvuru sürecini en doğru şekilde başlatmak için ticari vize sayfasına geçiş yaparak online randevu, online başvuru formu ve başvuru süreci ile ilgili detaylara ulaşabilirsiniz. Dilerseniz online destek hattını arayıp ticari vize süreci  ile ilgili detaylı destek alabilirsiniz.

Hindistan Online Başvuru Formu Nedir?

Hindistan başvuru formu, Hindistan’a gitmek isteyen ve vize başvurusu yapan kişilerin doldurması gereken formudur. Hindistan başvuru formu şahsa özeldir. Bu nedenle başvuru formu sadece bir kişi için geçerlidir. Online vize başvuru formu her başvuru yapan kişi için ayrı ayrı doldurulması gerekir.

Hindistan vizesi için formda belirtilen tüm bilgiler eksiksiz olarak girilmelidir. Özellikle başvuru formunda vize başvurusu yapan kişilere ait kişisel bilgilerin doğru yazılması çok önemlidir. Başvuru formunu Hindistan Konsolosluğu'nun web sitesi üzerinden edinebilirsiniz. Online olarak alınan form, yine online olarak doldurularak, teslim edilmektedir.

Add comment