Dubai Vizesi Başvuru

Vize Başvuru İşlemleri

DataGlobal Dubai Vize Servisine Hoşgeldiniz.

Dubai konsolosluk veya büyükelçilik birimlerine yapılacak olan vize başvurularında yetkili olan DataGlobal vize servisinin deneyimli müşteri temsilcileri seyahat türüne ve başvuru sahibinin mesleki durumuna göre başvuru evraklarını belirler. Ardından vize randevusu istenilen tarihte adınıza alınır, vize başvuru süreci başlatılır ve süreç başından sonuna kadar takip edilir. Böylelikle vize başvuru sürecinde ortaya çıkabilecek sorunlar en sağlıklı şekilde çözümlenir. En doğru biçimde vize başvurunuzu yapmak için Dataglobal çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Dubai Vize Başvurusu

Dubai turistik, ticari, aile ziyaret, transit geçiş veya eğitim amacıyla seyahat etmek isteyen bordo pasaport(umuma mahsus) sahiplerinin vize alması gerekmektedir. Gri pasaport(hizmet pasaportu), yeşil pasaport(hususi pasaport) ve siyah pasaport(diplomatik) sahipleri Dubai’de 6 ay içerisinde 90 günü aşmamak kaydıyla vizesiz serbest dolaşım ve ikamet hakkına sahiptirler. Gri pasaport(hizmet pasaportu), yeşil pasaport(hususi pasaport) ve siyah pasaport(diplomatik) sahipleri Dubai’de 6 ay içerisinde 90 günü aşmamak kaydıyla vizesiz serbest dolaşım hakkına sahiptirler.

Turistik Vize

Dubai'de turistik amaçlı ziyaret faaliyetlerinde bulunmak isteyen bordo pasaport(umuma mahsus) sahibi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının alması gereken vize türüdür. Başvuru sürecini en doğru şekilde başlatmak için web sitemizden turistik vize sayfasına geçiş yaparak başvuru formu ve başvuru süreci ile ilgili detaylara ulaşabilirsiniz. Dilerseniz online destek hattını arayıp turistik vize süreci ile ilgili detaylı destek alabilirsiniz.

Ticari Vize

Dubai'de ticari amaçlı ziyaret faaliyetlerinde bulunmak isteyen umuma mahsus (bordo) pasaport sahibi şirket sahipleri veya şirket çalışanlarının  alması gereken vize türüdür. Başvuru sürecini en doğru şekilde başlatmak için web sitemizden turistik vize sayfasına geçiş yaparak başvuru formu ve başvuru süreci ile ilgili detaylara ulaşabilirsiniz. Dilerseniz online destek hattını arayıp turistik vize süreci ile ilgili detaylı destek alabilirsiniz.