İngiltere Vizesi

Vize Başvuru İşlemleri

DataGlobal İngiltere Vize Servisine Hoşgeldiniz.

İngiltere konsolosluk veya büyükelçilik birimlerine yapılacak olan vize başvurularında yetkili olan DataGlobal vize servisinin deneyimli müşteri temsilcileri seyahat türüne ve başvuru sahibinin mesleki durumuna göre başvuru evraklarını belirler. Ardından vize randevusu istenilen tarihte adınıza alınır, vize başvuru süreci başlatılır ve süreç başından sonuna kadar takip edilir. Böylelikle vize başvuru sürecinde ortaya çıkabilecek sorunlar en sağlıklı şekilde çözümlenir. En doğru biçimde vize başvurunuzu yapmak için Dataglobal çağrı merkezini arayabilirsiniz.

İngiltere (Birleşik Krallık) Vizesi

İngiltere turistik, ticari, aile ziyaret veya transit amaçlı seyahat etmek isteyen bordo pasaport(umuma mahsus), gri pasaport (hizmet pasaportu) ve yeşil pasaport(hususi pasaport) sahipleri İngiltere(Birleşik Krallık) vizesine almak zorundadır. Sadece siyah pasaport (diplomatik) sahipleri 90 gün süre ile, İngiltere’ye yapacakları seyahatlerinde İngiltere vizesinden muaftırlar. İngiltere vize başvuruları ilgili vize randevu biriminin online randevu sitemine kayıt olarak yapılmaktadır. Ardından seyahat amacınıza ve mesleki statünüze göre konsolosluk tarafından istenilen evraklarla başvuru yapılmaktadır.

İngiltere Turistik Vize

İngiltere'de yapılacak olan turistik amaçlı seyahatlerde alınması gereken vize türüdür.  Online randevu sistemi üzerinden randevu alınarak mesleki durumunuza göre turistik vize için gerekli evraklar ile başvuru yapılması gerekmektedir. Başvuru sürecini en doğru şekilde başlatmak için web sitemizden turistik vize sayfasına geçiş yaparak online randevu, online başvuru formu ve başvuru süreci ile ilgili detaylara ulaşabilirsiniz. Dilerseniz online destek hattını arayıp turistik vize süreci ile ilgili detaylı destek alabilirsiniz.

İngiltere Ticari Vize

İngiltere'de ticari faaliyetlerde bulunmak isteyen işveren veya çalışan T.C pasaport sahiplerinin vize başvurusu yapması gerekmektedir. Online randevu sistemi üzerinden uygun tarihte randevu alınması gerekmektedir. Ardından ticari amaçlı vize başvuru formu eksiksiz bir şekilde doldurularak konsolosluk tarafından gerekli evraklar ile başvuru süreci başlatılmaktadır.  Başvuru sürecini en doğru şekilde başlatmak için ticari vize sayfasına geçiş yaparak online randevu, online başvuru formu ve başvuru süreci ile ilgili detaylara ulaşabilirsiniz. Dilerseniz online destek hattını arayıp ticari vize süreci  ile ilgili detaylı destek alabilirsiniz.

İngiltere Süper Ekspres Vizesi (Acil İngiltere Vizesi 24 Saatte)

İngiltere'de acilen ziyaret etmesi gereken veya başvuruda geç kalan T.C pasaport sahiplerinin başvuruda bulunması gereken vize türüdür. Ortalama 24 saatte sonuçlanmaktadır. Bu türde başvuru sadece İstanbul'da bulunan konsolosluk birimi tarafından kabul edilmektedir. Başvuru süreci ile ilgili detaylı bilgi almak için ilgili sayfaya geçiş yapabilir, randevu ve başvuru formları ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.Dilerseniz online destek hattını arayıp süper ekspres vize süreci ile ilgili detaylı destek alabilirsiniz.

İngiltere Transit Vizesi

İngiltere üzerinden başka bir ülkeye geçmek maksadıyla başvuru yapılması gereken vize türüdür. Bu vize türü iki ayrı amaçla yapılabilir; hava alanının dışına çıkmadan transit geçiş kaydıyla veya hava alanından çıkarak en fazla 48 saat süreyle sınırlı olmak şartıyla yapılan ziyaretlerdir.Başvuru süreci ile ilgili detaylı bilgi almak için ilgili sayfaya geçiş yapabilir, randevu ve başvuru formları ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.Dilerseniz online destek hattını arayıp transit vize süreci ile ilgili detaylı destek alabilirsiniz.